Időszaki kiállítások

kiállítások változatos témákban

Kalandozás az értékeink között

2023. október 3-án (kedden) 17 órától kerül megrendezésre Dr. Frank Róza előadása a Pável Ágoston Múzeumban.

 "Kalandozások az értékeink között" címmel az Országos Könyvtári Napok keretében kerül megrendezésre a múzeumban 2023. október 3-án 17 órától Dr. Frank Róza, a Szentgottháőrdi Települési ÉPrtéktár bizottság tagjának interaktív előadása.

Gondolkodjunk közösen: kinek, mit jelent az érték, milyen értékek vannak jelen településünkön, hogyan gyűjtsük azokat, hogyan történhet a helyi értékek felvétele a települési értéktárba, hogyan kapcsolódhatunk be településünk honismereti munkájába. Mindezeket a kérdéseket is - és sok mást is - körüljárja ez a beszélgetős alkalom.konyvtari napok frank roza kicsi

Elérhetőségünk:

fecebook k youtube google maps

  

Esemény naptár:

Munkatársaink:

Károly Andrea
múzeumpedagógus
Gáspárné Mayer Margit
tárlatvezető
Horváth Tiborné
intézményvezető